mobil.: 0908 378 998, 0907 401 916

Brány do interiérových prevádzok

Star5 Labo Privilege-siteVnútorné rýchlonavíjacie brány slúžia v prvom rade na oddelenie dvoch frekventovaných prevádzok v interiéri, za účelom eliminovať prievan, zabraňovať úniku teplého vzduchu z vykurovaných prevádzok, znížiť hladinu hluku, zabraňovať roznášaniu nečistôt do čistých prevádzok.

 

Výhody ponúkaných rýchlonavíjacích brán

  • znižujú spotrebu energie
  • zabezpečujú rýchly, permanentný tok
  • široký sortiment ovládacích opcií
  • najvyšší stupeň bezpečnosti
  • riešenie aj do špeciálnych prevádzok

 

Star2 forum-MC Site2

 

Forum star

Rýchlosť s dlhou životnosťou


Rýchlobežná brána do interiéru s navíjacou rýchlosťou 1,2m/s. Brána je vybavená systémom, ktorý sa v prípade nárazu postará o automatický návrat PVC výplne do vodiacich koľajníc, vďaka ktorému sa výroba a prevádzka nemusí prerušíť. Aj vďaka tomuto systému patrí brána medzi najmenej poruchové rýchlonavíjacie brány na našom trhu. Štandardná odolnosť voči vetru je 45 km/h, väčšiu odolnosť je možné zabezpečiť na požiadanie. Vyrába sa až do rozmerov 4,5 x 4,5m. Pre podrobnejšie informácie kliknite sem.

 

Star2 Forum-MF faceIS  Star2 forum-MC Site3 

 

Ditec Sector

Rôznorodosť riešení
 

Rýchlobežná brána vhodná aj do interiéru a exteriéru s navíjaciou rýchlosťou 0.9 m/s. Odolnosť voči vetru do 90 km/h. Brána je vybavená modulárnym vyvažovacím systémom a protinárazovým systémom ACS (Anti Crash System). Bránový list tvoria vymeniteľné moduly, vďaka ktorým sa bránový list dá vytvoriť tak, aby kombináciou priesvitných a farebných častí brána uspokojila aj špeciálne požiadavky. Ďalšou výhodou je, že v prípade opotrebenia, alebo poškodenia, každý modul je ľahko vymeniteľný. Vyrába sa až do rozmerov 6,0 x 6,0m. Pre podrobnejšie informácie kliknite sem.